Jaanus Marrandi

Jaanus Marrandi

Olen põhimõtteline Türi valla mees. Olen siin koolis käinud, töötanud ja elanud. Seda on minu esivanemad vähemalt 300 viimast aastat teinud. Siin on saanud elada ja peab ka edasi saama! See tähendab, et ma näen, et sama teevad ka minu lapsed ja lapselapsed.

Perega laulupeolSiit peab saama hea hariduse ja siin peab olema võimalus oma kaugemal saadud haridust rakendada. Selle nimel tuleb võidelda ja vaeva näha. Seda ei saa teha mingisuguse parteisõdurina kuskil nuppe vajutades ja kartes, et järsku parteiboss ei anna enam nimekirjas kõrget kohta, kui liiga palju sõna võtan. Olen selliselt ise mõeldes kogu aeg tegutsenud ja meeles hoidnud oma südameasja- kodukohta.

Kui tõsiselt hinnata oma kodukohta ja sealseid tegemisi, siis annab teha ka suurt poliitikat. Ma ei arva, et Riigikogu liikme töö on naeratava näoga ringi käia ja mõnekümne tuhande kaupa toetusi jagada, mille eest peaks keegi koduvallas tänulik olema. Ma olen kaasa löönud Euroopa Liidu rahade jaotust reguleeriva maaelu arengukava väljatöötamisel, mille kaudu jagatakse kokku üle kahekümne miljardi krooni. Siia hulka mahub ka kohaliku koostöögrupi moodustamise katalüseerimine, kus Türi on koos Imavere ja Väätsa vallaga ja mille kaudu on tulnud kogu piirkonda üle kümne miljoni krooni.

Vaikset rõõmu tunnen alati kui sõidan mööda Särevere õnnelike lehmade laudast või kuulen räägitavat asendustalunike projektist. Olen toonud ja toon ka edaspidi kogu minu kasutuses oleva info Türile ja võitlen kodukoha huvide eest. See ei ole parteidistsipliini vaid südameasi!

Südameasi on ka kohalike inimeste mured. Minust ei saa nupulevajutajat pensionide vähendamise või maksustamise poolt või teistes asjades, mis käivad vastu Türi valla inimeste huvidele. Arvan, et Türi vald ja Eesti riik vajavad mõlemad Eesti poliitika põhimõttelist muutmist. Olen kindel, et see toimub hoolivama poliitika suunas ja prügikasti lendavad paljudki valitsuserakondade IRL-i ja Reformierakonna seisukohad.

Jaanus Marrandi
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ajaveeb: jmarrandi.tyrivald.ee