Jaanus Polli ajaveeb

Ho-Ho-ho – jõulud on ka laulmise aeg

Loe edasi...Viimasest postitusest on möödunud palju aega, vabandan lugejate ees. Hetkel olen õpingute tõttu kolinud ära Tallinnasse ja nagu teada, ei ole seal nii rahulik nagu oma armsas kodulinnas. Koguaeg on midagi vaja teha ja hirmus kiire on. Eks vanemad inimesed teavad omast käest, et ega see tudengielu lihtne ole. Koolile ja õppetööle kulub palju aega, samas ka vaba aeg on mõnusalt ära sisustatud. Mõnikord isegi nii  hästi, et järgmisel päeval kipub loengus uni silma tulema=) Jõulud on andestamise ja kõikide heade asjade aeg, ehk siis pikka viha te ei pea, et väga lugemismaterjali pole teile saatnud.

Loe edasi...

Kuidas me isaga õunamahla tegime - kohtumiseni Türi Õunafestivalil!

Loe edasi...Õunu on sel aastal palju, vähemalt meie aias. Eks see üks paras ettevõtmine ole see õunamahla tegemine, aga kui vastavad aparaadid olemas on, siis oleks patt mitte ise teha ja poest osta. 

Loe edasi...

Nüüd lõpuks on see aeg käes!

Loe edasi...

Lõpuks on käes see aeg, mis kunagi tundus nii kauge ja võimatu. Aastaid tagasi, kui käisin põhikoolis, tundusid gümnaasiumi asmtes olevad õpilased nii suured ja ägedad. Abituriendid olid koolis nagu A&O. Tol ajal kujutasin ennast olema nii vana. Ja nüüd lõpuks on see käes! Kahjuks ei ole see tunne nii vinge, nagu see tundus aastaid tagasi. Kätte hakkab jõudma karm reaalsus, kus lapsest-noorest saab täiskasvanud inimene. Seda mitte vanuseliselt, vaid elujärkude järgi.

Loe edasi...