Indrek Nauri ajaveeb

Kristjan Männa suur mure

Vandeadvokaat Indrek Naur: Luban, et kui vallavanemaks saan, siis lõpetan valla raha mõttetu kulutamise kohtuvaidlusele, mille Kristjan Männa oma lohakusest Türi Arengu Sihtasutuse nõukogu liikmena ajendas. Viimases (august 2013) Türi Rahvalehes avaldas IRL liige Kristjan Männa poliitlugude rubriigis pika artikli, kus käsitles etteheiteid Auris Rätsepa tegevusele TASA juhatuses. Kristjani ja kogu IRL tegevus Aurise teema käsitlemisel on sama nagu jahimees tulistaks metsas õhku lootes, et äkki saab mõni loom pihta kui kuul alla langeb. Auris pole poliitik, vaid ettevõtja, ta ei ela Türil, ei ole sisse registreeritud Türile, ei võta valimistest osa. Vaatamata sellele pööravad IRL poliitikud talle nii palju tähelepanu. Ju siis on Aurise loodud Türiteemaline ajaveeb ja avameelsed arvamuslood kohalikele IRLi poliitikutele jätkuvalt pinnuks nii silmas kui mujal. 

Lapsepõlvetuttav ja endine majanaaber Kristjan muretses eelnimetatud artiklis ka minu pärast. Nimelt talle läheb hinge, et mis siis saab kui ma vallavanemaks saan ja et kas ma jätkan Aurise esindamist.  

Kallis Kristjan, Eestis on 800 advokaati (Eesti Advokatuuri liiget) ja mitu korda rohkem muid juriste, küll Auris leiab endale uue esindaja. Kahjuks pean ma vallavanemaks saades oma kutsetegevuse advokaadina peatama.

Ühte ma kindlasti luban kui vallavanemaks saan: ma lõpetan valla raha mõttetu kulutamise kohtuvaidlusele, mille sina Kristjan, ajendasid oma lohakusest Türi Arengu Sihtasutuse nõukogu liikmena.