Ilus laupäeva algus hea naljaga

b_300_300_16777215_00_images_stories_auris_talv_naurile.jpgTavaliselt Järva Teataja naljalugusid ei paku, kuid laupäeva 2. veebruari leht erines selle poolest.

Ajakirjanik Tiit Reinberg kirjeldas toimuvat Türi Vallavolikogus, kus palgatõusu arutelul volikogu liikmed ei teadnud mille poolt hääletavad!

Alles pärast staazikama volikogu liikme Toomas Sadeiko ja vallavalitsuse liikme tähelepanekut saadi aru, et hääletati palgatõusu poolt milleks eelarves raha pole.

Viga küll parandati täiendava hääletusega, kuid küll on kurb kui mõne rahvaesindaja kõvaketas jookseb kokku, kui tuleb arvutada kahe ja rohkema arvu piires.

Järgmisel korral soovitaks võtta õppust Tallinnas toimuvast, kus volikogu esimees Vitsut välgutab enne hääletamist erineva värviga markereid - punane vastu, roheline poolt. Loodetavasti ei ole volikogu liikmed värvipimedad.

Ilus laupäeva hommik algas hea naljaga.

Järva Teataja:
Toomas Šadeiko ütles pärast istungit, et pole kindel, kas Raivo Pink käitus ka õiguslikult korrektselt, kui pani volikogu otsuse uuesti hääletusele.
Šadeikotki pani imestama, et volikogu esimees pani ettepaneku hääletamisele enne, kui kõik volinikud polnud suutnud selgekski teha, mille poolt nad kätt tõstma hakkavad. «Volikogu esimehe roll ongi, et volinikud saaksid ikka aru, mille poolt nad hääletavad,» lisas ta.
www.jt.ee