Heli Koidu ajaveeb

Avalik küsimus Türi vallavanemale: Kas võlg sai lubatud tähtajaks tasutud?

Loe edasi...Vastavalt Türi Vallavalitsuse istungi protokollile 16.okt 2014 nr 58 on LM Food OÜ võlg Türi vallale 8647,22 eurot seisuga 31.12.2013 ja LM Food OÜ võlg Türi vallale 9715,69 eurot seisuga 15.aug 2014.
 
Miks on võlasummal lastud nii suureks kasvada ja miks nii pika perioodi jooksul ei ole midagi ette võetud? 
 
Vastavalt protokollile on LM Food OÜ võtnud kohustuse tasuda võlg 31.12.2014.
 
Kas võlg Türi vallale sai lubatud tähtajaks tasutud?
 
Lugupidamisega
Heli Koit

Türi Talunike Liidu liikmed osalesid Eestimaa Talupidajate Keskliidu Kongressil

Loe edasi...27.novembril kogunesid talupidajad üle Eesti Tallinnasse, et kaitsta oma huve uues Eesti maaelu arengukavas  (MAK 2014-2020), mis on seotud Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitikaga.  Arengukaval on erakordselt suur mõju nii põllumajandusele kui ka maapiirkondade arengule laiemalt.

Kongressil võeti ühiselt vastu deklaratsioon „Taludeta pole maaelu“, et kindlustada Eesti talude ja maaelu tulevik piisaval määral. Põllumajandusministeeriumil paluti eelnõusse sisse viia järgmised põhimõttelise tähtsusega muudatused:

Loe edasi...

Okupeeri oma müür!

Loe edasi...Sooviksin juhtida inimeste tähelepanu järgnevale eestlaste tehtud filmile "Okupeeri oma müür". See on hea film tärkavast kodanikühiskonnast Eestis ja kogu maailmas.
 
 
Soovitan vaadata!

Riigikogulasest peibutuspart Kaia Iva Türi valla volikogusse ei lähe, jälle!

Loe edasi...Türi valla valimiskomisjoni 25.oktoober 2013 otsusest nr 8 võime lugeda, et lõppenud valimiste ainuke peibutuspart Türi vallas teatab, et jätkab Riigikogu liikmena. Riigikogu liikme staatuse seaduse paragrahv 24 alusel ei või Riigikogu liige oma volituste ajal olla vallavolikogu liige. 

Loe edasi...

Eesti ja Türi poliitikamaastik on avatud uutele inimestele

Loe edasi...Tere hea Türi valla elanik, kes sa andsin nendel valimistel oma hääle minu poolt.

Kogusin 77 häält. See on rohkem, kui sai Raivo Pink, Toomas Marrandi või Kaia Iva. Kogusin suhteliselt ühtlaselt hääli Türi valla viies erinevas ringkonnas ja omal kohal olid ka e-hääled. Kui valimissüsteem oleks õiglane üksikkandidaadi suhtes, siis oleksin saanud ka Türi vallavolikokku.

Loe edasi...

Kandideerin volikogusse, sest ma ei ole rahul Türi valla tegevusega

Loe edasi...Kandideerin Türi valla volikogu valimistel sellepärast, et ei ole rahul Türi valla tegevusega.

Kui ma kirjutan valda ja küsin, et miks vald ei täida teeauke, siis vastatakse, et raha ei ole. Kui ma küsin, et miks vald ei puhasta võsast teeääri, siis vastatakse, et raha ei ole. 2013.a suvel meie koduni viiva valla tee ääri ei niidetud ühtegi korda. Vallavanema arvates ei ole meie koju pääsemine ega kodust välja pääsemine prioriteet ega esmatähtis.

Loe edasi...