Türi Grillitrio ajaveeb

Maakondliku võistlussarja kokkuvõte - suured tänud kõigile!

Õnnelikud grillinoored - Türi GrillitrioKokkuvõtteks täname Eesti Grilliliitu, Türi valda ja Türi Arengu Sihtasutust huvitava ning väljakutsuva võimaluse eest meil osaleda kõigil viieteistkümnel maakondlikul võistlusel ja osa saada grillimise ja toiduvalmistamise nippide tagamaadest.

Türi valla noorte esindusvõistkonnana püüdsime olla eeskujuks noortele, et näidata neile huvitavat ja toitvat vaba aja veetmise võimalust. Täname ka kõiki kaasvõistkondi, kellega sai palju nalja ja huvitavaid kogemusi vahetatud, suur tänu ka fotograaf Kutt Niinepuule, kes õpetas meile ribivalmistamise alustalasid ja tegi meist ja meie roogadest terve hooaja jooksul hulga ilusaid pilte!

Oleme tänulikud Türi vallale, kes toetas meie promokatiivset esinemist, mille käigus tutvustasime Türi valda. Usume ja loodame, et  vestlused inimestega, kes tundsid huvi meie kodulinna kohta ja selle tegemistesse, läheb vilja kandma ning tulevikus näeme üha rohkem inimesi kevadpealinna külastamas ning siin ringi askeldamas.

Tervitades ja ...grillimiseni
Türi Grillitrio

PS: Kohtume 1. oktoobril Türi Õunafestivalil toimuvatel Eesti Meistrivõistlustel Õunagrillimises, oleme võistkonnana kohal!

Vaata lisaks

Võistluste kokkuvõtted: www.grilliliit.ee